header 011
امروز : چهارشنبه - 09. مهر 1399 - 12. صفر 1442 - 30. سپتامبر 2020

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت | EN

5555

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نظرسنجینظر شما در مورد سایت چیست؟

تازه ها

دکتر سعید صادقی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: ملیکا کودک پیدا شده در پارک ناژوان اصفهان پس از احراز هویت در شیرخوارگاه نرجس بهزیستی تحویل پدرش گردید.
در « سومین همایش دختران، حمایت های روانی- اجتماعی، توسعه پایدار» مطرح شد: بدون توانمند زنان توسعه پایدار محقق نخواهد شد
سرهنگ جهانگیر کریمی معاون اجتماعی فرماهندهی انتظامی استان اصفهان گفت: امروز بسیاری از کشورها دریافته اند که بدون توانمندی زنان توسعه پایدار محق نخواهد شد.
هشتمین دوره رقابت های قهرمانی کشور بوچیا بانوان برگزار شد
رقابت های نمایندگان 12 استان کشور در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بوچیا جوانان – بانوان، از طریق فدارسیون ورزش های جانبازان و معلولین در تهران برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه مشاوران داوطلب همکاری با خانه های کودک و نوجوان بهزیستی استان اصفهان
اولین جلسه مشاوران داوطلب همکاری با خانه های کودک و نوجوان تحت نظارت بهزیستی استان اصفهان، در راستای ضرورت ارائه خدمات مشاوره ویژه خانه های کودک و نوجوان، با حضور دکتر فرشاد معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان، ویژه 25 نفر از مشاوران معرفی شده از 15 شهرستان، در سالن آموزش مجتمع هفتم تیر، تشکیل گردید.
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان: بهزیستی بر اساس یک بلوغ سیستمی به جای بحران محوری، هدفمند محور است
دکتر سعید صادقی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: تکمیل پازل های خدمت در بهزیستی نشانه پیش بینی کنندگی و هدفمند محوری بهزیستی است.
دکتر فرید براتی سده در بازدید از کمپ‌ ماده 16 استان اصفهان گفت: امیدواریم با واگذاری مرکز ماده 16 به بهزیستی در استان اصفهان بتوانیم یک مدل ملی در سطح کشور ارائه کنیم

دکتر فرید براتی سده در بازدید از کمپ‌ ماده 16 استان اصفهان گفت:

امیدواریم با واگذاری مرکز ماده 16 به بهزیستی در استان اصفهان بتوانیم یک مدل ملی در سطح کشور ارائه کنیم

دکتر فرید براتی سده رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور به اتفاق هادی زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، دکتر سعید صادقی مدیر کل، مجتبی ناجی معاون پیشگیری و جمعی از کارشناسان بهزیستی استان اصفهان از کمپ‌ ماده 16 اصفهان بازدید کرد.

دکتر فرید براتی سده رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور، در این بازدید ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) از تلاش ها و پیگیری های دکتر صادقی مدیر کل بهزیستی و هادی زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و تمامی مسئولینی که در راستای تحقق این امر به ویژه به مددجویان کمپ ماده 16 در استان اصفهان تلاش می نمایند تقدیر و تشکر کرد.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور، افزود : امیدواریم با واگذاری مرکز ماده 16 به بهزیستی در استان اصفهان بتوانیم با استفاده از تجربیات قبلی همکاران و بروز رسانی اطلاعات ایشان مدلی جهت ارائه خدمات در این مرکز ارائه دهیم که به یک مدل ملی در سطح کشور تبدیل گردد.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان نیزدر این بازدید ضمن خیر مقدم گویی و تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) ابراز داشت: بنابر انعقاد تفاهم نامه کشوری مقرر شده که کمپ های ماده 16 در تمامی استانها به بهزیستی واگذار گردد که استان اصفهان اولین استانی است که این مرکز به بهزیستی واگذار می گردد و البته این امر با تلاش ها و پیگیری های مسئولین استانی و همچنین با تعاملات بین بخشی بسیار خوبی که در این استان وجود دارد میسر شده است و امیدواریم بعد از این تغییر با حمایت هایی که در استان وجود دارد، این مراکز اثربخشی لازم را داشته باشند.

وی در ادامه افزود: مراکز ماده 16 به منظور نگهداری و خدمات دهی به معتادان متجاهر یا افرادی که دچار بیماری های سخت‌درمان هستند، در مراکز استان ها راه اندازی شده و با مدت زمان یک تا سه ماه به این گروه از بیماران خدمات می دهد و اصفهان از استان های پیشگام در این زمینه بوده و عملکرد قابل قبولی داشته است.

دکتر صادقی با اشاره به واگذاری این مرکز به بهزیستی تصریح کرد: تمام تلاش ما در بهزیستی بر این اصل استوار است که با استفاده از پزشک، مددکار، روانشناس و کادر دوره دیده و متخصص مدلی در این مرکز اجرا نماییم که اثر بخشی بهتری داشته و ارائه خدمات به جامعه هدف این مرکز از لحاظ کیفیتی ارتقاء یابد و همچنین علاوه بر بازتوانی و درمان از عود و بازگشت این بیماران جلوگیری شود.

 

 

فراخوان

بهزیستی از نگاه تصویر

  • 1--.jpg
  • 2--.jpg
  • 3--.jpg
  • 4--.jpg
  • 5--.jpg
  • 6--.jpg