header 011
امروز : یکشنبه - 10. اسفند 1399 - 16. رجب 1442 - 28. فوریه 2021

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت | EN

5555

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نظرسنجینظر شما در مورد سایت چیست؟

بازدید اساتید فرهیخته ی بسیجی از مرکز اورژانس اجتماعی کاشان در هفته بهزیستی

 

بازدید اساتید فرهیخته ی بسیجی از مرکز اورژانس اجتماعی کاشان در هفته بهزیستی

همزمان با هفته ی بهزیستی و به همت بسیج اساتید شهرستان کاشان جمعی از اساتید دانشگاه‌های منطقه کاشان به منظور آشنایی هر چه بیشتر با اداره بهزیستی و مراکز تحت نظارت ازمرکز اورژانس اجتماعی شهرستان کاشان بازدید نمودند.

در این مراسم مهندس حسنی مقدم مسئول بسیج اساتید شهرستان کاشان ضمن تشکر از ریاست محترم اداره بهزیستی و کارشناسان این دستگاه طی ایراد سخنانی گفت: بسیج اساتیدمی تواند به عنوان حلقه اتصال ادارات، سازمانها، نهادها و اقشار مختلف مردم با دانشگاه ها نقش آفرین باشد و همچنین دانشگاه از بطن جامعه برآمده و آینده جامعه در گرو تربیت دانشجویانی همچون شهید چمران است.

وی افزود: یکی از ماموريتهای بسیج اساتید، حضور در جامعه و ایجاد ارتباط دو سویه با بخشها و سازمانها و نهادهایی است که استاد بسیجی بتواند در راستای اعتلای هدف رسیدن به جامعه سالم اسلامی نقش آفرین باشد.

حسنی مقدم ادامه داد: بسیج اساتید ماموريتهایی در حوزه های مختلف دارد. از جمله ماموریتهای این نهاد مقدس تحلیل مسایل جامعه و انجام کار پژوهشی و ارائه راه حل های کاربردی و تلاش در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و کمک به بنای سبک زندگی اسلامی در سطح جامعه، در ضمن تعلیم و تربیت دانشجویان در دانشگاه است.

در ادامه ی این دیدار مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان و توسلی رئیس اورژانس اجتماعی کاشان ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به اساتید بسیجی در خصوص شرح وظایف سازمانی و نحوه ی عملکرد و تعامل بهزیستی و اورژانس با سایر دستگاهها و خدمات قابل ارائه توضیحاتی دادند.

در پایان این دیدار صمیمی جلسه با پرسش و پاسخ بین اساتید و مسئولان بهزیستی و ارائه ی راهکارها و نحوه ی تداوم همکاری سازمان بسیج اساتید با اداره بهزیستی کاشان خاتمه یافت و مقرر گردید به منظور تعامل هر چه بیشتر تفاهم نامه ای در این راستا تنظیم گردد.

منبع : روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان

 

 

فراخوان

بهزیستی از نگاه تصویر

  • 1--.jpg
  • 2--.jpg
  • 3--.jpg
  • 4--.jpg
  • 5--.jpg
  • 6--.jpg