header 011
امروز : یکشنبه - 10. اسفند 1399 - 16. رجب 1442 - 28. فوریه 2021

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت | EN

5555

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نظرسنجینظر شما در مورد سایت چیست؟

فرماندار شهرستان نطنز شهرستان نطنز : یکی از کمیته های فعال، پیگیر و بسیارخوب در شهرستان کمیته فرهنگی پیشگیری بهزیستی ا ست

 

فرماندار شهرستان نطنز شهرستان نطنز :

یکی از کمیته های فعال، پیگیر و بسیارخوب در شهرستان کمیته فرهنگی پیشگیری بهزیستی ا ست

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان نطنزدر روز یکشنبه 25 تیرماه فرماندار محترم شهرستان با حضور در این اداره ساعتی را با رییس و کارکنان بهزیستی به گفتگو پرداخت .

در ابتدا محبی رییس اداره بهزیستی نطنز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته بهزیستی(24 الی 30 تیرماه) از همکاری بی شائبه و صادقانه فرماندار با بهزیستی تقدیر و تشکر کرد و گفت: بهزیستی یک نهاد حمایتی و اجتماعیاست که میطلبد خیرین و دیگر نهادهای شهرستان برای رفع محرومیت زدایی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی همکاری خودشان را با این نهاد بیشتر نمایند.

در ادامه کارشناسان و کارکنان مشکلات و موانع موجود درخانواده های مددجویان و معلولان تحت پوشش را بیان کردند و از فرماندار خواستند که جهت حل این معضلات راه حلهایی را ارایه کنند.

سپس یوسف حسنی فرماندار شهرستان نطنز این هفته را به جهت پاسداشت از تلاشهای شبانه روزی همکاران بهزیستی در حل مشکلات نیازمندان محرومان و معلولان جامعه تبریک و تهنیت گفت و افزود : زحمات خداپسندانه شما توشه ای برای آخرت شماست پس خدا را شاکر باشید که چنین وظیفه ای بر دوش شما گذاشته است.

وی در ادامه از رییس اداره بخاطر داشتن یک مجموعه خوب و پرتلاش همراه با وفاق و همدلی تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت: فرمانداری و دیگر ادارات شهرستان موظفند بیشتر از حد توان با بهزیستی همکاری نمایند تا در جهت حل مشکلات مددجویان و پیشبرد اهداف سازمان و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی که جزوء تاکیدات مقام معظم رهبری نیز هست؛ گامهای موثری را برداریم .

فرماندار شهرستان نطنز در پایان گفت: یکی از کمیته های فعال، پیگیر و بسیارخوب در شهرستان کمیته فرهنگی پیشگیری بهزیستی است .

منبع: روابط عمومي اداره بهزيستي شهرستان نطنز

 

 

فراخوان

بهزیستی از نگاه تصویر

  • 1--.jpg
  • 2--.jpg
  • 3--.jpg
  • 4--.jpg
  • 5--.jpg
  • 6--.jpg