header 011
امروز : سه شنبه - 05. اردیبهشت 1396 - 28. رجب 1438 - 25. آوریل 2017

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت | EN

5555

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نظرسنجینظر شما در مورد سایت چیست؟

تازه ها

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در جشنواره نوجوان سالم گفت: اجرای طرح توسعه مشارکت دانش آموزان، توسعه سرمایه اجتماعی و فرهنگ جمع گرایی را رشد داده است
  دکتر سعید صادقی مدیرکل اداره کل بهزیستی استان اصفهان که به همراه ناجی معاون پیشگیری و تعدادی از کارشناسان این اداره کل در جشنواره نوجوان سالم در تالار ادب آموزش و پرورش استان اصفهان شرکت کرده بودند؛ بر نقش اجرای طرح توسعه مشارکت دانش آموزان در توسعه سرمایه اجتماعی و فرهنگ جمع گرایی تاکید کرد.
معاون توانبخشی بهزیستی کشور: مسئولین و کارکنان بهزیستی مقام و موقعیت شان را فرصتی برای خدمت می دانند
دکتر حسین نحوی نژاد معاون توانبخشی بهزیستی کشور در تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتسال جوانان ناشنوایان کشور گفت: مسئولین و کارکنان بهزیستی مقام و موقعیت شان را فرصتی برای خدمت می دانند.
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان: ورزش یکی از ارکان توانمندسازی معلولان است
  دکتر صادقی مدیر کل بهزیستی و رئیس هیأت ورزشی ناشنوایان استان اصفهان در تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتسال جوانان ناشنوایان کشور گفت: ورزش یکی از ارکان توانمندسازی معلولان است.
اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سال 1396 برگزار گردید
اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در سال 1396 به میزبانی اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار گردید.
مدیرکل بهزيستي استان اصفهان:  مجتمع آموزشی جامعة المصطفي (ص)العالمه اصفهان را، نهادي علمي – حوزوي و بين المللي و تاثیر گذار دانست
مدير كل، معاون امور اجتماعي، معاون پیشگیری و كارشناس مسئول دفتر كودكان بهزيستي استان اصفهان در جامعه المصطفی(ص) استان اصفهان حضور بهم رساندند تا در راستاي انجام تعاملات و فعاليتهاي سازنده بیش از پیش با مسئولين جامعه المصطفی استان اصفهان گفتگو نمايند.
در همایش ملی مددکاری اجتماعی فرهاد شهریاری محمدی به عنوان مددکار اجتماعی برتر مورد تجلیل قرار گرفت

در سي و دومين همايش انجمن مددكاري ایران با عنوان مددكاري اجتماعي و مداراي اجتماعي که در دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركزي با حضور مسئولين و مقامات كشوري برگزار شد، از شهریاری محمدی کارمند بهزیستی استان اصفهان تقدیر شد.

ادامه مطلب...
 
برگزاری کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی در بهزیستی استان اصفهان

کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی ( تولید – اشتغال) با حضور سید کمال صدیقی مشاور مدیر کل و مسئول بسیج بهزیستی استان اصفهان و دکتر حیدری عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان، ویژه جمعی از بسیجیان و کارکنان بهزیستی اصفهان در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

ادامه مطلب...
 
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان بیان کرد: طلایی ترین سن شناسایی اختلال طیف اتیسم قبل از دوسالگی است

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در اولین همایش پیاده روی کودکان مبتلا به اختلال طیف اتیسم اظهار داشت: اختلال اتیسم یکی از اختلالات رشدی در حوزه کودکان و نوجوانان است که برای توانبخشی، آموزش و مراقبت، نیازمند شناسایی زود هنگام است.

ادامه مطلب...
 
فراخوان تاسيس مهد كودك سال آموزشی 96-95

با عنايت به فرمايشات مقام معظم رهبري در راستاي اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي  به منظور خدمت رساني به جامعه هدف بهزيستي، بهبود ارائه خدمات به مردم ، كاهش حجم و تصدي گري دولت و توسعه مهدهاي كودك در سطح استان ، اداره كل بهزيستي استان اصفهان از متقاضیان ، با شخصيت حقيقي و حقوقي واجد شرايط جهت تاسيس مهد كودك به عنوان موسس  ، مدیر موسس دعوت به همكاري مي نمايد.لذا متقاضيان مي توانند جهت ثبت نام و تكميل پرونده از بیستم  و دوم خرداد ماه سال جاری به  دفاتر پیشخوان دولت طبق لیست پیوست مراجعه نمايند..

v شرايط عمومي موسس :

v اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (ویژه  فرزندان همان اقلیت )

v تابعيت جمهوري اسلامي ايران

v عدم اعتياد به مواد مخدر

v عدم سوء پيشينه كيفري

v داشتن تائیدیه صلاحیت فردی حراست

v داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای برادران

v برخورداری از سلامت جسم و روان به تائید روان پزشک معتمد سازمان

v داشتن تائیدیه گزینش برای انتخاب اصلح

vبرای اشخاص حقوقی تاسیس مهد کودک باید در اساسنامه قید شده باشد

vمعلولین با تایید کمیته  توانبخشی مبنی بر توانایی انجام وظایف موسس و داشتن سلامت روان مستثنی از بند سلامت جسم می باشند.

 

شرایط اختصاصی موسس :

vدارا بودن تحصیلات کارشناسی یا بالاتر

vطی دوره های آموزشی مطابق با دستورالعمل آموزشی

vبرای اشخاص حقوقی باید حداقل  دو نفر از اعضای هیئت مدیره دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند.

 

تبصره: در صورتی که موسسین حقیقی تمایل داشته باشند   علاوه بر تاسیس ، مدیریت مهد کودک خود را نیز

عهده دارشوند  می بایست واجد شرایط زیر باشند.

شرایط اختصاصی :(مسئول فنی )

vدارا بودن حداقل 25 سال سن

v طی دوره های آموزشی مطابق با دستور العمل آموزشی

v موفقیت در مصاحبه تخصصی

v دارا بودن یکی از شرایط تحصیلی ذیل :

vدارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته پیش دبستانی

v دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های روان شناسی ، علوم اجتماعی فقط با گرایش مددکاری اجتماعی و خدمات اجتماعی ، علوم تربیتی ، مشاوره و راهنمایی ، مدیریت آموزشی ، آموزش ابتدایی و کودکیاری با شش ماه سابقه کار آموزشی رسمی در مهد های کودک با تائید کمیته تخصصی و یا گذراندن 100ساعت کارورزی در مهد های کودک با تائید بهزیستی استان

v دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های علوم قرانی ، الهیات یا سطح حوزوی معادل با یک سال سابقه کار آموزشی در مهد های کودک با تایید کمیته تخصصی و یا گذراندن 300 ساعت کارورزی در مهد های کودک

v دارندگان رتبه های اول تا سوم کشوری و بین المللی در رشته های مختلف قرآنی با دارا بودن مدرک تحصیلی در سایر رشته ها به انضمام تاییدیه مراجع ذیصلاح ،جهت تاسیس مهد کودک قرآنی با شش ماه سابقه فعالیت و یا 100ساعت کاروزی 

دوره های آموزشی : گواهی تحت عنوان  1 - دوره ویژه  موسسین  و2 - دوره ویژه مسئولین فنی ( مدیر موسس و مدیر داخلی ) صادره از سوی مراکز علمی کاربردی بهزیستی و جهاد دانشگاهی معتبر می باشد .

 

تبصره :مسئول فنی فرد مونث واجد شرایطی است که از طرف موسس ( حقیقی یا حقوقی ) به سازمان بهزیستی معرفی تا پس از تائید کمیسیون استان برای آن فرد پروانه مسئول فنی صادر و در مهد کودک مربوطه مطابق با دستور العمل انجام وظیفه نماید

 تبصره 2 : کلیه متقاضیان می بایست در مرحله اول مدارک مربوط به تاییدهای لازم را تکمیل و به دفاتر پیشخوان دولت تحویل دهند و افرادی که متقاضی مسئول فنی نیز می باشند در صورت پذیرفته نشدن در مصاحبه تخصصی این سازمان هیچگونه مسئولیتی در قبال آنان ندارد و این افراد صرفا می توانند بعنوان صاحب امتیاز بقیه مراحل را طی نمایند .

 

مدارك مورد نياز موافقت اصولی برای  متقاضيان حقيقي :(موسس  و مسئول فنی )

v فرم تكميل شده درخواست موافقت اصولي

v تصوير تمامي صفحات شناسنامه

v تصوير كارت ملي

v دو قطعه عكس پرسنلي

v تصویر گواهی وضعیت نظام وظیفه برای برادران (برابر اصل )

v اصل گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

vاصل گواهی عدم اعتیاد

vتائیدیه صلاحیت فردی از ادارات اماکن

vتصوير مدرك تحصيلي  کارشناسی (برابر با اصل)

v مدارك تائيد كننده سكونت متقاضي در شهرستان محل مورد تقاضا

v اصل گواهی دوره آموزشی مطابق با دستور العمل آموزشی

v ارائه تصویر سابقه کار یا کارورزی برای متقاضیان بعنوان مسئول فنی

v تبصره : ارائه مدارک تائیدیه های فردی(گواهی عدم سوپیشینه کیفری عدم اعتیاد تاییدیه صلاحیت فردی ) برای متقاضیان بعنوان مسئول فنی پس از انجام مصاحبه تخصصی و اعلام اسامی پذیرفته شدگان می بایستی انجام شود.

مدارك مورد نياز متقاضيان حقوقي :

v فرم تكميل شده درخواست موافقت اصولي

v پروانه تاسيس معتبر از سازمان يا ساير مراجع ذيصلاح

v شماره ثبت از اداره ثبت شركتها و موسسات غير تجاري

v درج موضوع تاسيس مهد كودك در اهداف اساسنامه

v آخرين آگهي تغييرات در روزنامه رسمي كشور

v تصوير مدرك تحصيلي کارشناسی متعلق به يك نفراز اعضاء هيات مديره (برابر با اصل )

 

لیست دفاتر ارائه کننده خدمات بهزیستی را از اینجا دریافت نمائید.

تبصره : کلیه متقاضیان می بایست در مرحله اول مدارک مربوط به تاییدهای لازم را تکمیل و به دفاتر پیشخوان دولت تحویل دهند و افرادی که متقاضی مسئول فنی نیز می باشند در صورت پذیرفته نشدن در مصاحبه تخصصی این سازمان هیچگونه مسئولیتی در قبال آنان ندارد و این افراد صرفا می توانند بعنوان صاحب امتیاز بقیه مراحل را طی نمایند .

 
مرکز مداخله در بحران ( فردی ، خانوادگی ، اجتماعی ) اورژانس اجتماعی

اهداف : هدف كلي: كنترل و كاهش بحران هاي فردي ، خانوادگي و اجتماعي از طريق ارائه خدمات فوري و تخصصي لازم به افراد آسيب ديده اجتماعي يا در معرض آسيب اجتماعي. اهداف  اختصاصي :  ارتقاء سطح دانش و آگاهي افراد در معرض آسيب و آسيب ديده اجتماعي در خصوص مسائل و مشكلات اجتماعي و كمك به ...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 10